piątek, 25 lipca 2014

Konkurs: "Jak i dlaczego tak?"

Jakiś czas temu profil Trendu z seterem osiągnął na Facebooku 100 lajków. Chcąc uczcić ów wiekopomny (a jakże!) moment postanowiłam zorganizować konkurs okolicznościowy o tyleż wdzięcznym, co nic nie mówiącym tytule “Jak i dlaczego tak?”. O co właściwie chodzi? Spieszę z wyjaśnieniami.
Zastanawialiście się kiedyś, jak brzmi domowe imię T.? Przecież za tą jedną literką muszą iść kolejne, układające się w jakieś konkretne słowo. Może T. to Tekla? Albo Tamara lub Tola? Jeśli macie swoje typy, konkurs to świetna okazja, aby się nimi podzielić i przy okazji zyskać szansę wygrania dla swojego psiaka uprzęży pasowej Julius K9, której recenzję mogliście przeczytać tutaj.

Konkurs “Jak i dlaczego tak?”


1. Konkurs trwa od 25 lipca do 22 sierpnia 2014 (cztery tygodnie).

2. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać maila z tematem “Konkurs” na adres trendzseterem [małpa] gmail [kropka] com, w którym znajdzie się propozycja domowego imienia T. oraz uzasadnienia dlaczego właśnie takie, a inne imię zostało psu nadane.
Przykładowa odpowiedź konkursowa: T. to Tola, ponieważ pańcia dziecięciem będąc ogromnie lubiła “Bolka i Lolka”.

3. Jury w składzie D. oraz P. wybierze najzabawniejsze uzasadnienie. Zgodność zaproponowanego imienia z rzeczywistością nie ma znaczenia. Liczą się humor i inwencja twórcza!

4. Zwycięzca otrzyma uprząż pasową Julius K9 w dowolnym rozmiarze i kolorze, z tych, które są dostępne w sklepie p1es.pl. W celu ustalenia danych odbiorcy, rozmiaru oraz koloru szelek i adresu przesyłki skontaktuję się ze zwycięzcą drogą mailową.

5. Biorąc udział w konkursie wrażasz zgodę na publikację swojej odpowiedzi konkursowej wraz z pseudonimem lub imieniem i inicjałem nazwiska na stronie trendzseterem.blogspot.com lub/i na profilu Facebookowym Trend z seterem.

6. Aby wziąć udział w konkursie nie musisz lubić Trendu z seterem na Facebooku, ale jeżeli klikniesz like będzie mi bardzo miło.

4 komentarze:

 1. a ja Cię nie widziałam na FB! uż idę nadrabiać braki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wymyśliłaś trudne zadanie - dobrze, że termin długi, to może do tego czasu wzbijemy się na szczyty kreatywności :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wysłane :D.
  Ahh nagroda z listy naszych marzeń :D

  OdpowiedzUsuń

Uwagi? Opinie? Chętnie poznam Twoje zdanie.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...