wtorek, 3 lutego 2015

Trend z seterem w konkursie Blog Roku 2014

Pewnie zauważyliście, że niedawno w szpalcie bocznej bloga pojawił się niewielki, kolorowy baner. Oznacza on, że Trend z seterem bierze udział w konkursie Blog Roku 2014, startując w kategorii Pasje i twórczość. Jako, że właśnie dziś rozpoczął się etap głosowania postanowiłam zachęcić Was, abyście swój głos oddali właśnie tego bloga. Prowadzę go dokładnie od 17 stycznia 2014 roku, więc udział w konkursie jest wprawdzie trochę stresującym, a jednak w pewnym sensie ukoronowaniem mojej rocznej pisarskiej działalności.

Zdaję sobie sprawę z tego, że blogów poruszających tematykę związaną z psami jest mnóstwo i z pewnością każdy kto czasem tu zagląda na ten jeden, ulubiony, który regularnie odwiedza i czyta z zapartym tchem. Mam nadzieję, że dla kogoś z Was takim blogiem jest właśnie Trend z seterem. Jeżeli doceniacie prezentowane tu treści i chcielibyście pomóc Trendowi z seterem wypłynąć na szerokie wody - głosujcie!

Obok samego bloga w konkursie, w specjalnej, jubileuszowej kategorii Tekst Roku startuje również jeden z opublikowanych na nim wpisów - "P. I. E. S., czy pies?". Wybrałam ten artykuł, ponieważ uważam go za jeden z najbardziej wartościowych, jakie dotychczas ukazały się na stronie Trend z seterem. Jak pamiętacie, porusza ważny, aczkolwiek często niedostrzegany problem traktowania obcych psów, jak przedmiotów użyteczności publicznej. Chciałabym, aby trafił on do jak największej liczby osób. Liczę na to, że wtedy społeczeństwo stanie się nieco bardziej świadome, a codzienne spacery - odrobinę łatwiejsze i przyjemniejsze, dlatego w tym wypadku Wasze głosy są dla mnie szczególnie ważne. Jeżeli, podobnie jak ja, chcecie pokazać wpis "P. I. E. S., czy pies?" innym - głosujcie!

Trend seterem w konkursie Blog Roku: sms o treści H11414 pod numer 7122.
"P. I. E. S., czy pies?" w kategorii Tekst Roku: sms o treści T11691 pod numer 7122.

Koszt sms-a to 1,23 zł, a pieniądze zebrane dzięki Waszym głosom zostaną przekazane Fundacji Dzieci Niczyje. Głosowanie trwa do 10 lutego do godziny 12. Mam nadzieję, że mogę liczyć na kogoś poza P. i moją mamą. ;)

14 komentarzy:

 1. Uważam, że artykuł, który wybrałaś do Tekstu Roku to strzał w dziesiątkę, jak na razie w twojej działalności był on najlepszy.
  Twój blog jest na pewno jednym z moich ulubionych :).

  H&F
  http://jaimojaspanielka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi to słyszeć! Tym bardziej gorąco zachęcam do wysłania sms-a. :)

   Usuń
 2. Mój ulubiony blog ! Sms-y wysłane :) Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się zastanawiałam nad Twoim a nad Pies w Warszawie, sama nie wiem który wybrać :/.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S - Biorę Twój, ale nie wiem jak to wysłać. To znaczy nie rozumiem tego "Tekst roku" :)

   Usuń
  2. A, już dokładnie doczytałam i wiem o co chodzi ;). Ale jeśli wyślę dwa sms-y na Twój Tekst Roku i Blog Roku to muszę zapłacić 2. 46 czy jak?
   :)

   Usuń
  3. Dokładnie tak: możesz zagłosować na Trend z seterem na Bloga Roku wysyłając sms-a za 1,23 zł o treści H11414 oraz na tekst "P.I.E.S., czy pies?" w kategorii Tekst Roku, wysyłając kolejnego sms-a za 1,23 zł o treści T11691. Oba smsy idą pod numer 7122, a w treści nie może być spacji.
   Bardzo, bardzo dziękuję Ci za Twoje wsparcie! :)

   Usuń
  4. Dzięki za pomoc! :) Już wysyłam :)

   Usuń
  5. Gdy wysłałam pierwszego sms-a dostałam od razu wiadomość taką: Oddałeś głos na blog trendzseterem.blogspot.com. itd. Chyba postąpiłam dobrze :).
   P.S Wysłałam dwa sm-s
   Pozdrawiam!

   Usuń
  6. Bardzo, bardzo Ci dziękuję za Twoje głosy! Czuję się ogromnie doceniona. :)

   Usuń
 4. Powodzenia! Zapraszam do mnie: http://wesolepupile.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 5. wybrałaś chyba najlepszy i najbardziej charakterystyczny wpis :) Będziemy wysyłać! :D

  OdpowiedzUsuń

Uwagi? Opinie? Chętnie poznam Twoje zdanie.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...